Agenda
Hier het volledige overzicht van onze evenementen.
za 14 februari 2026
Valentijns diner
Misschien ken ik je nog niet, maar ik weet al hoe dit voelt. Meerdere stoelen aan één lange tafel en we proosten op niets in het bijzonder en juist tegelijk op alles.
Misschien ga je na vanavond weer weg, misschien niet. Maar voor even delen we wijn, warmte en een idee dat blijft nazinderen. Zullen we elkaar nog een keer zien?
Vanaf 18.00 uur staat er een liefdes cocktail voor je klaar. Emma bestiert met alle liefde de potten en de pannen in de keuken en heeft met liefde een menu voor je samengesteld.
Kom binnen en heb lief, want in mijn keizerrijk staat vanavond de liefde centraal.
P.S. Gratis parkeren en bus 21 op loopafstand
zo 29 maart 2026
Avond van de Chef
Maart roert zijn staart, maar binnen is het warm en droog. Ondanks dat de dagen weer wat langer worden en de zon af en toe doorkomt, kan de regen ons toch lekker niets maken. Schuif aan voor een keizerlijk menu van mijn geliefde Chef Emma. Op deze avond komt alles samen. Heerlijk eten, goed gezelschap en genieten van elk slokje…Een ervaring die je niet wilt missen!
Om 17:30 uur ontvang ik je met een lekker cocktail en de chef verrast ons met gerechten en producten uit het seizoen. Zo van het achterland op je bord.
zo 19 april 2026
Avond van de Chef
April doet wat ’ie wil en Chef Emma ook. Elke maand gooit ze de boel om met haar verrassende Chef’s Menu. Seizoensgebonden, compromisloos en vol karakter. Verwacht geen brave borden, maar smaak met lef: crunch, vuur, geur en kleur die blijven hangen.
Aan lange tafels ontstaan nieuwe herinneringen. Oude vrienden, nieuwe gezichten.
Schalen vol geurige overvloed gaan rond, glazen klinken, er wordt gedeeld, gelachen en vooral geleefd — zonder haast.
Elke hap knalt. Elke slok vangt zon. Welkom in april, welkom in mijn keizerrijk!
Vanaf 17.30 uur staat je cocktail al klaar. Fris, scherp en perfect in balans, recht in je hand. Stap binnen. Neem plaats en geniet!
P.S. Gratis parkeren, nog steeds om de hoek.